Zajęcia dla dorosłych

PAOWEB_7805

BALET DLA DOROSŁYCH to zajęcia kierowane do tych, którzy pragną poznać ćwiczenia oraz zasady tańca klasycznego. Przygotowaliśmy autorski program, który łączy w sobie elementy i podstawy tańca klasycznego oraz stretchingu. Na zajęciach obowiązuje muzyka fortepianowa i filmowa. Trening baletowy przeznaczony jest dla tych, którzy chcą poprawić koordynację ruchową, świadomość własnego ciała oraz nauczyć się płynnych i delikatnych ruchów, typowych dla tej techniki tańca.

BODY BALET to zajęcia obejmujące podstawy Baletu, Pilatesu, Stretchingu oraz Barre au sol. Body balet wzmacnia mięśnie nóg, brzucha placów, poprawia prawidłową postawę ciała, zwiększa zakres ruch w stawach oraz uelastycznia mięśnie ciała. Na zajęciach nauczysz się gracji, lekkości ruchów, poprawisz świadomość własnego ciała. Nie musisz być profesjonalną tancerką, baletnicą aby wiać udział w zajęciach i dołączyć do grupy.

 STRETCHING  to ćwiczenia rozciągające, które mają wpływ na układ mięśni oraz na motorykę ciała. Jest to forma treningu, która umożliwi utrzymanie elastyczności mięśni i stawów oraz poprawi kondycję fizyczną.  Trening stretchingowy jest rekomendowany osobom, które skarżą się na dolegliwości bólowe stawów i mięśni. Idealne zajęcia na koniec dnia. Dołącz do nas i trenuj w kameralnej grupie.
 JOGA to system ćwiczeń opierających się na filozofii indyjskiej. Joga  rozciąga mięśnie, poprawia mobilność stawów, uspokaja i wycisza organizm. Kojąco wpływa na  nasz umysł. Przyjdź i przekonaj się jakie korzyści płyną z praktykowania Jogi.

PILATES to system połączenie jogibaletu i ćwiczeń izometrycznych. Według założeń Pilatesa, metoda ta przyczyniać się ma do: wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenia kręgosłupa, poprawy postawy, uelastycznienia ciała, obniżenia poziomu stresu oraz ogólnej poprawy zdrowia osób ćwiczących.

Kostium na zajęcia w zależności od techniki: baletki, legginsy lub spodnie niekrępujące ruchy ciała, t-shirt odsłaniający ręce.