Instruktorzy

Ania_WEB2

Anna Kusz-Snuszka

Anna Kusz-Snuszka absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej Lipczyńskiej w Poznaniu oraz Uniwersytetu Adama Mickiewicza na Wydziale Nauk Społecznych i Dziennikarstwa.

W roku 2000 podjęła pracę w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu na stanowisku koryfejki a później solistki baletu. Przez 8 lat realizowała swoją pasję tańcząc w „Dziadku do Orzechów”, „Jeziorze Łabędzim”, „Sylfidach”, „ Don Kichocie”, „Hrabim Monte Christo”, „Harnasiach” i wielu innych baletach. Swoje  umiejętności taneczne rozwija o inne techniki tańca biorąc udział w warsztatach tanecznych w Polsce i za granicą.

Od kilku lat prowadzi zajęcia baletowe, przekazując cały dorobek artystyczny i zdobyte doświadczenie sceniczne najmłodszym. Od 2008 roku prowadzi własną działalność, która obejmuje zajęcia z zakresu baletu, wiedzy o teatrze oraz innych technik tańca. W nowatorki sposób łączy zajęcia ruchowe z wiedzą o sztuce. Organizuje liczne warsztaty ruchowe dla dzieci. Jest instruktorem Pilates praca na matach oraz praca w grupach zwiększonego ryzyka, ukończyła szkolenie ze „Stretchingu w sportach gimnastycznych”.