Anna Kusz

Anna Kusz-Snuszka absolwentka Panstwowej Szkoly Baletowej im. Olgi Slawskiej Lipczynskiej w Poznaniu oraz Uniwersytetu Adama Mickiewicza na Wydziale Nauk Spolecznych i Dziennikarstwa.

W roku 2000 podjela prace w Teatrze Wielkim im. Stanislawa Moniuszki w Poznaniu na stanowisku koryfejki a pozniej solistki baletu. Przez 8 lat realizowala swoja pasje tanczac w „Dziadku do Orzechow”, „Jeziorze Labedzim”, „Sylfidach”, „ Don Kichocie”, „Hrabim Monte Christo”, „Harnasiach” i wielu innych baletach. Swoje umiejetnosci taneczne rozwija o inne techniki tanca biorac udzial w warsztatach tanecznych w Polsce i za granica.

Od kilku lat prowadzi zajęcia baletowe, przekazując cały dorobek artystyczny i zdobyte doświadczenie sceniczne najmłodszym. Od 2008 roku prowadzi własną działalność, która obejmuje zajęcia z zakresu baletu, wiedzy o teatrze oraz innych technik tańca. W nowatorski sposób łączy zajęcia ruchowe z wiedza o sztuce. Organizuje liczne warsztaty ruchowe dla dzieci. Jest instruktorem Pilates praca na matach oraz praca w grupach zwiększonego ryzyka, ukończyła szkolenie ze „Stretchingu w sportach gimnastycznych”.